Академия за магьосници
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия за магьосници

Добре дошли в Академия за магьосници Линдър!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Брияна

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Инна Сейнтмарк
1ви курс,преподавател по Отвари ,Практика на силите
1ви курс,преподавател по Отвари ,Практика на силите
Инна Сейнтмарк


Aquarius Брой мнения : 42
Години : 27
Сила : Теликимия

Къщата на Брияна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брияна   Къщата на Брияна - Page 4 EmptyВто Апр 20, 2010 9:15 am

-Супер,мега,хипер яко ! - отвърнах и започнах да се чудя с какво да се облека аз ..
-Помогни ми МОЛЯ ТЕ ! -казах отачаяно ..
-Чудя се .. коя от тези ? :

Къщата на Брияна - Page 4 2qjxdjnfm
Къщата на Брияна - Page 4 5bry94d8m
Къщата на Брияна - Page 4 9kguwz67o

Докъто се чудих изправих косата си сложих си фон дьо тен и руж Къщата на Брияна - Page 4 Nxig4dt8m.. прибавих светло розово червило а отгоре безцветен гланц .. сложих от любимия си парфюм..

Върнете се в началото Go down
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Къщата на Брияна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брияна   Къщата на Брияна - Page 4 EmptyВто Апр 20, 2010 11:04 am

-Хмм..второто!-казах и се усмихнах,взех ключовете си и тръгнах да излизам-Е..тръгваме ли вече?..
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
Инна Сейнтмарк
1ви курс,преподавател по Отвари ,Практика на силите
1ви курс,преподавател по Отвари ,Практика на силите
Инна Сейнтмарк


Aquarius Брой мнения : 42
Години : 27
Сила : Теликимия

Къщата на Брияна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брияна   Къщата на Брияна - Page 4 EmptyВто Апр 20, 2010 11:26 am

-E..чакай все още не сме звъннали на момчета .. -отговорих аз и се захилих.,
Звъннах на Тейлър..

-Ало.. Здрасти - казах аз
-Здрасти ..тъкмо мислехме да ви звъним .. къде ще се срещнем?
-Ъм-м..в кафето-отвърнах аз..
-Добре .. след 20 минути там.
-Да !

Тръгнахме ..
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Къщата на Брияна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брияна   Къщата на Брияна - Page 4 EmptyСъб Апр 24, 2010 8:37 am

Трите с Каролайн и Скарлет влязохме.Заключих вратата и хвърлих чантата си на един стол в трапезарията.Отидох в кухнята и взех пуканки,сок от зелена ябълка,шоколадови бисквитки и три кутии сладолед.Сложих ги на масата в хола и поканих Скарлет и Каролайн да седнат.Аз седнах на един фотьойл и си сипах сок.
-Ами..дали сме само ние?Искам да кажа като мажоретки!-зачудих се на глас и им предложих да си вземат една кутия сладолед.При мен много бързо се изпаряваше сладоледа и затова имах в големи количества.
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
Скарлет
1ви курс Рейвънклоу
1ви курс Рейвънклоу
Скарлет


Libra Брой мнения : 42
Години : 27
Сила : Водокинеза

Къщата на Брияна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брияна   Къщата на Брияна - Page 4 EmptyСъб Апр 24, 2010 12:35 pm

Вдигнах рамене,но отказах сладоледа
-Хмм...-зачудих се.-Ами не знам. До колкото чух за мажореткки могат да бъдат по едно момиче от всеки дом. Няма май само от Хафълпаф...но нзезнам точно. Нямам напредстава.-отговорих на въпроса
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Къщата на Брияна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брияна   Къщата на Брияна - Page 4 EmptyНед Апр 25, 2010 11:10 am

-Ами..май да.Е все ще се намери.И дано,защото ако е от всички домове,трябва буквално да има от всички,иначе май и нас няма да ни има..аз аз не искам да става така..-после обърнах темата-Знаете ли,че ще започнем да тренираме на 26 Април.Което всъщност е утре следобяд!-усмихнах се и отпих от чашата си.Изведнъж се чу някакъв шум.Нещо ставаше на горния етаж.Погледнах рязко нагоре и очите ми присветнаха,но беше прекалено бързо,за да успее някой да ги види.После върнах поглед към момичетата:
-Ще ме извините ли за момент?!-казах любезно и станах от мястото си.Тръгнах забързано нагоре по стълбите.Чу се силно отваряне на врата,почти изкъртване от пантите.След това сякаш нещо раздра пода,удари се силно в стената и изпищя.Падна на земята и остана безмълвно.Всичко се успокои.Цареше тишийна.Изведнъж се появих отново пред тях,усмихнах се,сякаш нищо не се е случило и отново седнах,както преди.Те ме гледаха много странно,от една страна уплашено,от друга изумено.Но не промълвиха и думичка за станалото.Вместо това,продължихме с разсъжденията над тренировките и мажоретството..
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
Скарлет
1ви курс Рейвънклоу
1ви курс Рейвънклоу
Скарлет


Libra Брой мнения : 42
Години : 27
Сила : Водокинеза

Къщата на Брияна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брияна   Къщата на Брияна - Page 4 EmptyПон Апр 26, 2010 4:33 am

Kимнах с глава, но без да знам защо.
-Да...добре супер.-промърморих след това и се усмихнах леко. Какво ли беше станало на горния етаж?! Не ме интересуваше особено, но все пак се питах.-Ъъъ...имаме ли нещо като капитан на мажоретките?-попитах след малка пауза за да продължа разговора
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Брияна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брияна   Къщата на Брияна - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Брияна
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Брияна[вашето админче]
» Къщата на Инна
» Къщата на сестрите Лентърлей

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за магьосници :: Крийпитаун :: Жилищния комплекс-
Идете на: