Академия за магьосници
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия за магьосници

Добре дошли в Академия за магьосници Линдър!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Светлата част

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Светлата част   Светлата част EmptyЧет Дек 17, 2009 1:19 am

..
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyВто Дек 22, 2009 8:17 am

Беше хубав, приятен ден.Не беше нито топло, нито студено.ейми се беше облякла с тънко зелено яке, блуза с дълъг ръкав и дънки.Беше си взела и една чанта.Тя отиде до едно дърво и седна.Настани се одобно и извади от чантата си един скицник.Взе един молив и вдигна ръка над него, но репосле се почувста много странно.За първи път щеше да рисува на друго място, а не в тях.Но все пак щеше да е по- добре бе изрисувала цялата им къща и вече нямаше нищо интересно.Както и да е тя въздъхна взе молива и започна да рисува.С всяка секунда моливът се движеше все по-бързо.След около десет минути беше нарисувала всичко, ковто вижда пред себе си.скъса листа смачка го и го остави без да гледа къде.Взе нов лист и отново по същият начин моливът се забързваше този път още по-бързо.Скоро картината заприлича на три момичета.И ето като свърши всичко се разбра.омичетата бяха тя и сестрите й...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyСъб Дек 26, 2009 1:33 am

Разхождах с бавно и се оглеждах с цел да се запозная с някой.Но тук нямаше жива душа.Чух шумолене зад себе си.Това беше...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyСъб Дек 26, 2009 3:55 am

Като за първи ден тук реших да се разходя из околностите, а тъй като любимото ми място бе гората първо дойдох тук. Докато се разхождах усетих нечие присъствие и реших да видя кой е тук освен мен. Размърдах храстите пред себе си и се подадох, а момичето пред мен се обърна и се стресна, като ме видя. Явно не е очаквала да види някой скоро. Засмях се, а ехото от смеха ми отекна между дърветата.
- Извинявай, че те стреснах така. - казах извинително, а после се представих на шокираното момиче. - Аз съм Джейк. - по погледа на момичето очевидно се чудеше какво парвя тук. - Третокурсник от Грифиндор. - поясних след това, а момичето ме погледна леко изненадано, вероятно защото въобще не приличах на 15 годишно момче. Усмихнах се приветливо - не исках да изглеждам страшен или недрожелюбен. Изчаках и тя да се представи.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyСъб Дек 26, 2009 4:40 am

Продължавах да го гледам,но вече не толкова стреснато.Не можех да кажа нищо.По необясними причини.И все пак продумах:
-Аз съм Джейн,3 курс,префект на Рейвънклоу.-представих се.-Приятно ми е !-подадох ръка за ръкостискане.Когато той я пое усетих че кожата му е ненормално топла.-Ъм...не си ме стреснал особено.И...ъм...спокойно,не изглеждаш недружелюбен или страшен!-сега вече се усмихнах лъчезарно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyСъб Дек 26, 2009 5:10 am

Ухилих се на думите на момичето. Беше доста досетлива.
- Радвам се. Нали може да ти викам Джейн? - попитах я , а белите ми зъби блестяха на фона на тъмната ми кожа. Тя кимна, забелязах лекото неудобство което изпитваше по незнайни причини. - Между другото, Джейн ти си първият човек с когото се запознавам откакто съм тук. - казах отново с усмивка, а в главата ми изникна един въпрос "Дали беше усетила 43 градусовата ми температура?", но веднага си отговорих. Неизбежно беше да я усети.
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyСъб Дек 26, 2009 9:30 am

Изведнъж от дървото скочи нещо и се приземи пред тях.
Беше момиче,с топли изкрящи очи,огнено червена коса и походка
на пантера.Погледна ги изпитателно,но после придоби весел поглед и каза:
-Здрасти!..-зачака някой да й отвърне.Гледаше ги студено и предизвикателно
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyСъб Дек 26, 2009 10:07 am

Погледнах внезапно появилото се момиче с походка на пантера.
- Ъм, Здрасти! - казах се усмихнах с крива усмивка. От къде ли се взе без да я усетя? Както и да е. - Приятно ми е да се запознаем, аз съм Джейк. - изстрелях представително аз.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 2:08 am

-Здрасти.-поздравих и аз.-Аз съм Джейн Фанинг-усмихнах се.Зачудих се защо ни гледаше студено.-Ти си...?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 2:51 am

По начина по който ни гледаше имах чувството, че е вяжна особа.. Дали не беше.. Както и да е. Отдавна спрях да си напрягам мозъка, защото е безмислено. Тя щеше сама да ни каже рано или късно. Спогледах се с Джейн, но изчаках момичето да отговори на въпорса й.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 6:44 am

Но преди момичето да се представи отстъпих назад.Всичко стана много бързо.Залитнах назад и тъй като беше стръмно започнах да се хлъзгам назад,надолу.Чух оглушителен писък,който след време разбрах че беше мой.Усетих,че по тялото ми се появаваха болезнени драскотини.Болеше ужасно,но още падах с голяма скорост.Най-накрая усетих силен удар в тялото си.Най-вероятно се бях ударила в камък.Спрях да се плъзгам надолу и останах неподвижна.Причерня ми и изгубих силите си.Бях в безсъзнание.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 7:47 am

Всичко сатна много бързо и докато се усетя Джейн я нямаше. Раязбрах, че е паднала в пропастта зад нея и само с един голям скос се озовах до нея.
- Джейн, добре ли си? - опипатх, но тя беше в безсъзнаие и не ми отговори.
Взех я на ръце и отново скочих, за да изляза от дерето. Когато отново се озовах на тревата другата беше изчезнала, но сега не беше верме за това. Сложих Джейн на треваха, а главата облегнах върху краката си.
- За бога, кажи ми нещо. - изглежда доста бързо се паникьосвах. Надявах се да дойде в съзнание, но ако не дойдеше трябваше да я заведа в болницата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 9:00 am

П.П Ще пиша от името На Еймили.

Всяка черта, която и да дръпнех.Каквото и да направя трябваше да трия.Чуваха се силни гласове, които много ме разконцентрирваха.Бях много ядосана.Смених поне пет листа.И ето вече бях на последният.Беше предизвикателство.Усмихнах се леко и и започнах.Докато се усетя вече бях объркала.
-Край.-Извиках аз.После тръгнах с всички листи да помоля да спрът да викат или поне на мен ми се струваше така.Застанах до едно дърво и казах:
-МОЖЕ ЛИ ДА СПРЕТЕ ДА викате?-Тогава видях момичето, което лежеше на земята и изпуснах всичко, което държах.Цялата пребледнях и отстъпих нзад.Ококорих се.За миг помислих, че също ще припадна, но после малко се посвестих.Тргнах назад, но не мислих да бягам.
-КАКВО Й Е?-Попитах аз с повшен тон понеже изглеждаше момчето й е направило нещо.
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 9:32 am

Момичето гледаше втренчено всичко,което се беше случило до сега.
Тръгна плавно,но бързо напред.
-Отдръпнете се.-каза сурово
Те се дръпнаха назад и Катрин се доближи до момичето.
Сложи ръка на челото й и изведнъж..се появи силен вятър,косите й се развяха,
очите й блеснаха и лек ток удари Джейн.Тя се събуди.
-Вече е добре.-заяви твърдо.Изправи се и зае важен поглед.
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 9:50 am

Отворих бавно очи.Заопипах се за да видя дали съм цяла.
-По невнимателен човек няма от мен.-започнах да се обвинявам.Станах и благодарих на момичето което ме изкара от безсъзнанието ми.Защо се правеше на толкова важна?Започнах да усещам кръш по лицето си.Започнах да търся кърпичка за да я изтрия.Дори да ме болеше необяснимо много аз не се оплаках
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 9:55 am

-Ти си..??-казах и се обърнах към момичето,което помоли за тишина.
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 9:57 am

Гледах с недоумение как онова неизвестно момиче се върна и ме накара да се отдръпна. А после изпарти нещо като ток по тялото на Джейн и накрая твърдеше че е добре. Е, не знам за нея, но аз бих предпочел да си умра, вместо да ме свестяват с токов удар.
- Наистина ли си добре? - попитах аз Джейн, като й подадох кърпичка, за да се изтрие.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 10:03 am

-Да,само дето чувствам ток в себе си и кръв по лицето си.-когато преместих ръката си без да исках докоснах неговата.Усетих топлина при докосването.Отдръпнах се,но не бях ужасена.Погледнах го право в очите ,а после погледнах надолу.


Последната промяна е направена от Джейн Фанинг на Нед Дек 27, 2009 10:06 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 10:04 am

Катрин го погледна рязко и между очите им се проявиха искри.
-Естествено,че е добре.Не съм някоя аматьорка..
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 10:08 am

Две неща ми бяха ясни - първото, че момичето не възнамеряваше да се представи и второ, че не й бях никак симпатичен, но чувствата бяха взаимни, така че нямах нищо против.
- Не съм си и помислил, че си аматьорка. - отвърнах аз с лек сарказъм и после подадох ръка на Джейн, за да й помогна да се изпарви. Нали не мислеше да стои на земята цяла вечност...


Последната промяна е направена от Джейк Блекс на Нед Дек 27, 2009 10:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 10:10 am

-Благодаря.-казах тихо.Очевидно момичето и Джейк нямаха добри отношения.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 10:15 am

- Другият път внимавай повече, когато се намираш в гората. - казах предупредително, но със спокоен тон.
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 10:20 am

Изведнъж нещо я удари и тя разтърси глава.
-Ухх..съжалявам,не се представих..!
-Катрин Линдър.
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 10:22 am

Погледнах го и не казах нищо.Да не би да го направих нарочно?Е,да трябва да съм по-внимателно,но като ми е писано ,че нещоще се случ то просто се случва.Най-после проговорих:
-Обещавам.-прозвуча тихият ми глас,но бях сигурна,че ме чу.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част EmptyНед Дек 27, 2009 10:26 am

Мернах я с кратък поглед. Поне вече знаех коя е.
- Е, ние вече се представихме...- въздъхнах, а после отново погледнах Джейн. - Искаш ли да те придружа да се измиеш? Трябва да ти се дезинфекцират раните!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Светлата част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част   Светлата част Empty

Върнете се в началото Go down
 
Светлата част
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Тъмната част

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за магьосници :: Околностите :: Гората-
Идете на: