Академия за магьосници
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия за магьосници

Добре дошли в Академия за магьосници Линдър!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Скалите

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите   Скалите EmptyЧет Дек 17, 2009 1:20 am

..
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyПон Дек 28, 2009 8:47 am

Бях нова тук и трябваше да разгледам..
Гледах красивия залез,вятъра вееше червената ми коса.
Осетих,че не съм сама.Обърнах се рязко и..
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
????
Гост




Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyЧет Дек 31, 2009 5:26 am

Хаку видя седнало на скалите едно много красиво момиче.Хаку искаше да бъде сама защото я беше страх на не навреди на другите в училище.Тъй като в кръвта на Хаку течеше кръв на вълк и тя както вълците желаеше да убива.Хаку седна на скалите до момичето,сложи маската си за да не я изплаши от вида си и я заговори:
-Ам здравей.Как се казваш?-запита заекващо Хаку...
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyЧет Дек 31, 2009 8:08 am

Не се стреснах изобщо.Все пак бях свикнала,а и моята кръв
беше много смесена и странна.
-Корина.Ти?
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
????
Гост




Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyЧет Дек 31, 2009 8:10 am

-Ами аз Хакурой но ми казвай Хаку.Ами как мина денят ти?-запита Хаку
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyПон Фев 01, 2010 3:00 am

Разхождах се край скалите. Имах нужда от малко свеж въздух. Започвах да се чудя къде ли са се изпарили всички, но май това важеше и за самият мен. Въздъхнах почти отчаяно и накрая се спрях и седнах на една скала. Вперих поглед в морето.. Дано скоро да се появи някой...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyПон Фев 01, 2010 4:26 am

Обожавах морето и ето ме тук.Държах тетрадка защото умеех да рисувам и морето ме вдъхновяваше.Видях някой на скалата пред мен, но бе далече за да видя кой е.Изглеждах така: http://6.media.tumblr.com/tumblr_ku1uhm2iDM1qzm3m2o1_400.jpg Гледах напред и се усмихва леко, но естествено се спънах в камък.Как пък точно на мен трябваше да ми се случват такива неща!?
-Уфф!-изсумтях ядосана.Тетрадката ми бе паднала малко по-далеч от мен и не можех да я стигна.Започнах да се изправям
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyВто Фев 02, 2010 1:47 pm

Стоейки на скалите не след дълго долових позната миризма..После дочух стъпки да се приближават и... спъване. Извъртях глава и що да видя. Беше Джейн. Веднага усмивката изгря на лицето ми. Станах и без да се замисля се доближих до нея. Наведох се и бързо вдигнах тетрадката `и от земята и хванах ръката `и. Помогнах `и да се доизправи, а когато ме видя сякаш онемя. Ухилих се и `и подадох тетрадката.
- Здрасти. Джейн. - изрекох аз.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyСря Фев 03, 2010 4:30 am

Ухилих се и аз, а на бузите ми се появиха тръпчинки.
-Здравей!-казах и поех тетрадката си,където бях рисувала с молив.-Защо винаги на мен ми се случва?-прозвуча реторичният ми въпрос.След това се наведох да взема белите си джапанки.Когато се изправих прокарах пръсти пред косата си, за да я загладя малко.-Тук е много красиво.-отбелязах.Двамата тръгнахме напреед и седнахме на скалата, на която до преди малко Джейк стоеше.Загледах се напред като леко клатех краката си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyСря Фев 03, 2010 3:37 pm

- Да така е. - подкрепих я аз и докато тя се беше загледала някъде напред, хванах я и я вдигнах във въздуха, акто я завъртях няколко пъти над водата, а тя изписка от внезапното и неочаквано движение, което направих. Когто я пуснах тя не осатна по назад и за отмъщение ме бутна ввъ водата. Макар да беше плитко, се намокрих целия, но за щасите успях да я хвана за роклята и я дръпнах към себе си. Тя залитна и падна право в мен. Бях се облегнал на скалата зад себе си, а водата доснигаше но лактите ми. Момичето все още сотеше вокро, в скута ми, но аз не пуснах. Беше толкова приятно... Дори не исках да кажа нещо, за да не нарша приятната атмосфера.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyЧет Фев 04, 2010 7:38 am

Цялата бях мокра, до костите, но водата беше топла и приятна.Погледнах го и се усмихнах.Една приятна и лъчезарна усмивка се появи на лицето ми.Огледах се наоколо.Водата беше бистра и се виждаха малки мидички върху ситния, мек пясък.Малки рачета се движеха около ръката ми, която бях протегнала за да извадя една мида.Огледах чисто бялата мидичка и я пуснах обратно.Слънцето грееше и бе наистина топло, нещо което обичах.Беше толкова приятно.Всичко.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyЧет Фев 04, 2010 10:40 am

Аз също се усмихвах. От доста време не се бях забавлявал, а особено през времето когато изчезнах. В мига в който се сетих за тези черни дни, спомените нахлуха като ураган в главата ми. Бях на битка с кръвопийците. От една страна беше забавно, но от друга... Бързо разтърсих глава, за да се осъзная и леко се прокашлях, за да привлека вниманието на момичето върху себе си.
- Радвам се, че пак се срещнахме. Липсваше ми. - казах аз искрено и се опитах да не мисля за времето през което не бях в нейната компания.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyЧет Фев 04, 2010 10:44 am

Oтново се усмихнах и хванах леко ръката му.
-Да, и ти на мен!-казах.-Всъщност къде беше?-попитах.И ето проклетото ми любопитство пак ме победи.Може би е тайна, къде е бил...-Е освен ако не е тайна...-вметнах после тихо, но в гласа ми звучеше нотка на любопитство.Това бе най-лошото ми качество.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyПет Фев 05, 2010 2:55 pm

Не исках да я плаша, но пък исках да съм честен с нея.
- Бях на.. битка срещу вампири. – изстрелях бързо с безизразен тон, а после усетих как момичето до мен трепна. – Наложи се… да се бия. – защо ли трябваше да изпадам в подробности? Е, поне мислех да `и спестя това, че се отървах само със няколко счупени ребра, един крак и счупена ръка… И трябваше да стоя залепен за проклетото легло няколко седмици.. Тръпки ме побиха при спомена. Ако на мое място беше човек щеше да е мъртъв, или да излежава тежка и доживотна присъда в най – елитната и скъпа болница. Поне аз си бях във къщи.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyСъб Фев 06, 2010 12:22 am

Очите ми леко се разшириха.Звъчеше ми малко странно това:,,Битка срещу вампири.".Странно защото никога не бях чувала това или по- скоро леко се уплаших.Реших повече да не питам за това.Личеше си, че този спомен го изгря.Облегнах се леко назад, но усетих как лека тръпка минава по гърба ми.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyСъб Фев 06, 2010 5:36 am

Дълго гледах някъде из пространството, докато накрая не извърнах поглед към Джейн.
- А ти какво правеше, докато ме няма? - попитах я аз нарушавайки тишината, която не можех да понасям повече.
Беше ми по лесно, когато не ми се налага да мисля, а това ставаше само когато говорех с някого..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyСъб Фев 06, 2010 5:49 am

-Oу, аз ли?Аз... бях в Франция.-отговорих
-Ъ?-само каза той.
-Нищо особено.Караха ме да се снимам и...-но после се сетих че не бях му казала, че в същност съм модел.Е бях решила, че тази информация за мен не бе от най-важните...Видях лека драскотина на ръката си.Бях паднала от един стол по време на фотосесиите.Смешна работа-падане, типично за мен.-и...дефилирах на няколко ревюта .Нищо специално...-вметнах после като вдигнах рамене.-А след това ми правеха фотосесии.-шъздъхнах.Тази работа си бе изморителна.
Върнете се в началото Go down
Скарлет
1ви курс Рейвънклоу
1ви курс Рейвънклоу
Скарлет


Libra Брой мнения : 42
Години : 27
Сила : Водокинеза

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyЧет Апр 22, 2010 6:46 am

Дойдох тук облечена в розова риза, посредата на която бях сложига голям черен кола. Бях обула и дънки, с приятен син цвят. Обувките ми бях сандали на токчета. Косата ми беше небрежно пусната, вееща се на воля на вятъра.Носех малка розова чанта, посредата, на която имаше сладка черна панделка с мъниста. Разхождах се бавно и се наслаждавах на силното слънце.Тогава дойде...
Върнете се в началото Go down
Каролайн
1ви курс Грифиндор
1ви курс Грифиндор
Каролайн


Брой мнения : 10
Сила : пирокинеза

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyЧет Апр 22, 2010 7:43 am

Стъпвах бавно и внимателн, защото определено не обичах особено високите скали, особено когато бяха стръмни. Когато най - сетне вдигнах глава, видях момичето от гората да седи сама. Реших да се присъединя към нея, затова се приближих и седнах.
- Здравей, аз съм Каролайн! - реших отново да се представя - Надявам се да не те притеснявам?
Върнете се в началото Go down
Скарлет
1ви курс Рейвънклоу
1ви курс Рейвънклоу
Скарлет


Libra Брой мнения : 42
Години : 27
Сила : Водокинеза

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyЧет Апр 22, 2010 10:37 am

Усмихнах се чаровно и лъчезарно.
-Не...тъкмо исках с някой да си поприказвам.-казах и се засмях леко.-Ти мажоретка ли си?-попитах после, защото аз наскоро се бях записала за да бъда такава.
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyЧет Апр 22, 2010 11:18 pm

Ходех бавно и спокойно.Бях облечена с къси панталонки и черна блуза с къс ръкав.Бях обута с черни маратонки,а косата ми беше прилежно вързана на висока опашка.Забелязах двете момичета и изтичах до тях.
-Здравейте колежки!-усмихнах им се и зачаках някой да ми отвърне.Те явно не схванаха за какво говора,затова аз им казах:
-Ами,че нали сме мажоретки,значи сме колежки.-усмихнах се още по-лъчезарно.
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
Скарлет
1ви курс Рейвънклоу
1ви курс Рейвънклоу
Скарлет


Libra Брой мнения : 42
Години : 27
Сила : Водокинеза

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyПет Апр 23, 2010 3:36 am

Засмях се
-Оу, да вярно.-одобрих после.-Здравей!-ухилих се лсед това, защото бях забравила. Каролайн също поздрави момичето и двете се усмихнахме
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyПет Апр 23, 2010 4:14 am

-Хмм..кога ли ще започнат репетициите..?!Умирам си да видя сладурските мажоретни костюмчета и помпоните!-казах жизнерадостно и се усмихнах отново.Напоследък,усмивката не падаше от лицето ми.
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
Скарлет
1ви курс Рейвънклоу
1ви курс Рейвънклоу
Скарлет


Libra Брой мнения : 42
Години : 27
Сила : Водокинеза

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyПет Апр 23, 2010 4:17 am

-Да...наистина. Аз също нямам търпение. Дано да е съвсем скоро и дано костюмчетата да са хубави.-ентусиазирах се веднага.-Ще бъде супер.
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите EmptyПет Апр 23, 2010 4:21 am

-Дам..казват,че мажоретките са най-известните момичета в училище,дали и с нас ще е така?!..-зачудих се на глас
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
Sponsored content





Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скалите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за магьосници :: Околностите :: Морето-
Идете на: