Академия за магьосници
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия за магьосници

Добре дошли в Академия за магьосници Линдър!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ученици от 1ви курс

Go down 
+3
Ашли Тисдейл
Инна Сейнтмарк
Корина Адамс
7 posters
АвторСъобщение
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Ученици от 1ви курс Empty
ПисанеЗаглавие: Ученици от 1ви курс   Ученици от 1ви курс EmptyВто Дек 15, 2009 1:56 am

Име:
Години(13):
Зодия(не е задължително):
Характер:
История:
Домашен любимец(ако има):
Сила:


Последната промяна е направена от Брияна Смит на Съб Апр 17, 2010 8:03 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Ученици от 1ви курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученици от 1ви курс   Ученици от 1ви курс EmptyСъб Апр 17, 2010 2:38 am

Име
Скарлет Силияр
Години
13
Характер
Скарлет обича всичко да е точно така както иска тя, въпреки че е склонна и на други варианти. Своенравна, в повечето случаи и непреклонна. Има голямо чувство за хумор, въпреки че го показва рядко. Не е много разглезена. Инатлива е и в повечето случаи побеждава в споровете. Обикновено е сдържана, студена и неприветлива, но ума прекрасна слънчева усмивка. Когато я опознаеш, ще разбереш какъв прекрасен човек е. Доверява се само на най-близките си приятели. Когато опознае някого, може да бъде вярна и да пази тайните му. Верен, истински приятел е.
История
Тя е родена в бедно семейство, но още от малка знае какви са нейните способнисти и каква всъщност е. Понеже е бедна тя няма всичкия лукс, който всички други имат около себе си. Но детството й минава добре. Понеже майка й е умряла, баща й се опитва да я научи да използва силите си, но Скарлет разрушава всичко до което се докосне. Баща й я праща в специално училище.
Външен вид:


Ученици от 1ви курс 11328713_gal


Сила: Водокинеза


Последната промяна е направена от Брияна Смит на Пон Апр 19, 2010 11:42 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Ученици от 1ви курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученици от 1ви курс   Ученици от 1ви курс EmptyСъб Апр 17, 2010 2:39 am

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
Инна Сейнтмарк
1ви курс,преподавател по Отвари ,Практика на силите
1ви курс,преподавател по Отвари ,Практика на силите
Инна Сейнтмарк


Aquarius Брой мнения : 42
Години : 27
Сила : Теликимия

Ученици от 1ви курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученици от 1ви курс   Ученици от 1ви курс EmptyСъб Апр 17, 2010 6:25 am

Име
Инна Сейнтмарк

Години
13

Характер:Дружелюбна и приятелски настроена,влюбена в природата.Страст също и е музиката.Отлична ученичка е,но дори когато учи тя пак слуша музика.Обича дългите разходки сред природата,но с приятели.Винаги в нея е фотоапарата и за да заснема всеки миг.Понякога е доста избухлива,но бързо и минава

История:
Родена е на 11.02.1995г. в Ню Йорк.Детството и е прекрасно..Привързана е към родителите си и много ги обича.След като виждат отличния и успех от училището както и силите 'и и препоръчват да се запише в това училище.Първоначално тя не желае, подари факта ,че ще е далече от родителите си,но с течение на обстовтелствата те я убеждават.

Външен вид:
Ученици от 1ви курс Sye49m7em

Сила:Теликимия
Върнете се в началото Go down
Ашли Тисдейл
1ви курс Грифиндор
1ви курс Грифиндор
Ашли Тисдейл


Cancer Брой мнения : 51
Години : 27
Сила : Зоокинеза

Ученици от 1ви курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученици от 1ви курс   Ученици от 1ви курс EmptyСъб Апр 17, 2010 6:26 am

Име:Ашли Тисдейл


Години:13


Характер

Ашли е добра,много грижовна ще помогне на приятел в нужда и тя е много добра приятелка.Ашли боготвори писането. Любимата и храна е суши. Експерт е на тема 'шопинг' - мисли, че това е единственото общо между нея и Шарпей, освен любовта към музиката и театъра. Аш е отлична ездачка. Споделя, че не обича да носи много грим, но обожава изкуствените мигли. Има два тойпудела - Блонди и Мауи.

История

Ашли Тисдейл е родена на 2 юли 1985 в град Западен Дейл, Ню Джърси в семейството на Майк и Лиза Тисдейл. Майката на певицата - Лиза - е еврейка и според тяхната религия, Ашли също се определя за такава. Има по-голяма сестра - Дженифър Тисдейл, която също е звезда и е известна с ролята си в Bring It On: In It to Win It. Още когато е 3-годишна я забелязва ловец на таланти и на 7 тя вече има главна роля в мюзикъл на Бродуей - Клетниците по Виктор Юго като малката Козет и играе пред пълни зали. През 2005 е избрана за главна роля в сериала Лудориите на Зак и Коди. През 2006 се явява на прослушване за ролята на Габриела Монтез в Училищен мюзикъл, но получава ролята на Шарпей Евънс, която и носи голяма слава.




Ученици от 1ви курс Hsm_Nazanin-high-school-musical-2-2739234-351-500


сила: Зоокинеза


Последната промяна е направена от Ашли Тисдейл на Съб Апр 17, 2010 6:35 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Ученици от 1ви курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученици от 1ви курс   Ученици от 1ви курс EmptyСъб Апр 17, 2010 6:32 am

И двете сте одобрени! Ученици от 1ви курс Lol
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Ученици от 1ви курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученици от 1ви курс   Ученици от 1ви курс EmptyСъб Апр 17, 2010 11:27 am

Име - Корина Адамс

Години - 14

Зодия - риби

Характер - Тя е човек който наистина много цени приятелството и би умряла,за да го спаси.Държи на думата си и винаги е искрена.Не обича да държи всичко в себе си,обича да споделя.Много весел и жизнерадостен човек,който обожава да купонясва и да се забавлява.Всички,които я познават добре,я определят като голяма веселячка,шегаджеийка и много забавна.Естествено преживява и кризи.Тогава плаче,затваря се и се опитва да е сама.Но въпреки всичко би загърбила своите мъки и терзания и напук на болката и тъгата би се забавлявала като за последно.Има по-голяма доведена сестра-Лики Доутсън.

История - Родена е в Лондон.Живее в семейство богато семейство.Не я интересуват парите,но й харесва,че постоянно получава каквото иска.Майка й е човек,а баща й е бил магьосник.Тя не го познава.Израсла е без баща,защото той е изоставил майка й,когато е била бременна.След всичко,което е преживяла става непокорна и бунтарка.Обича да променя външния си вид постоянно.Но все пак се държи адски весело и винаги е в добро настроение.

Домашен любимец - куче-Роки ; хамстер-Тими

Снимка -
Ученици от 1ви курс 12189463d6c7df48

Сила - Електричество


Последната промяна е направена от Корина Адамс на Пон Апр 26, 2010 3:55 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
Каролайн
1ви курс Грифиндор
1ви курс Грифиндор
Каролайн


Брой мнения : 10
Сила : пирокинеза

Ученици от 1ви курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученици от 1ви курс   Ученици от 1ви курс EmptyСъб Апр 17, 2010 12:08 pm

ИмеКаролайн Мейсън
Години
13
Характер
Тя е умна, забавна и много талантлива. Понякога се дрязни бързо и винаги държи на справедливостта. В повечето случаи е спокойна. Предпочита да решава споровете си със спокойствие.
История:На 13, разбира, че е осиновена и в пристъп на гняв, разбира за способностите си. Бягва от дома си. Идва в училището за д асе научи да контролира силите си.
Характер:мила, добра, дружелюбна и спокойна. Понякога се пали доста. Романтична и упорита.

Външен вид:
Ученици от 1ви курс Kerri-russell-gets-bedtime-stories-from-adam-sandler
Сила - пирокинеза


Последната промяна е направена от Каролайн на Нед Апр 18, 2010 5:57 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
1ви курс,преподавател по Драконология и Египтология
Корина Адамс


Pisces Брой мнения : 234
Години : 28
Сила : Електричество

Ученици от 1ви курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученици от 1ви курс   Ученици от 1ви курс EmptyСъб Апр 17, 2010 12:43 pm

Сложи сила-една и си одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://lindarschool.bulgarianforum.net
Хенри Столнбърг

Хенри Столнбърг


Gemini Брой мнения : 1
Години : 35
Сила : телекинеза

Ученици от 1ви курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученици от 1ви курс   Ученици от 1ви курс EmptyПет Май 07, 2010 11:31 pm

Име:Хенри Джефърсън Столнбърг
Години:13
Произход:смесен
История:Хенри е дете от брак на майка от бедно семейство и баща от влиятелно семейство,който се срещат преди 16 години във Англия и заживяват заедно.Той живее две години във тази държава,но заради политически причини и избухналата война,семейството се премества да живее във столицата на Германия-Берлин.Както личи от името му,той е наполовина англичанин,наполовина германец,но за своя родина приема Германия,тъй като там е прекарал по-голямата част от живота си и е успял да си създаде своя среда,където е бил отгледан със много любов.Като цяло детството му е било много спокойно и е бил глезеното дете във семейството,но това не му се отразило по никакъв начин.
.Баща му Грегъри е германски бизненсмен,който се занимава със хотелиерство и архитектура.Майка му Елизабет работи като лекар във местна болница във Лондон,а същевремнно преподава лекций на деца Семейството е доста богато и притежават няколко къщи и имения,като едно от именията е разположено недалеч от Лондон.Дядо му Ричард ръководи хотели,който се водят под управлението на баща му и придобиват голяма популярност из целият свят.Има двама братя-Джеймс и Робърт,който са по-големи от него-17 и 18 години и по-малка сестра Саманта,която е на 6 години.Джеймс е ученик във Кралския Лондонски университет,а Робърт пък учи във американското училище за кино"Холивдски мечти".Сестричката му предстои да бъде приета първа година във училището за танци в Манчестър"Големите малки звезди".
Магическа дарба:Телекинеза

Описание:
Висок е около 1,65 см със кестеняви очи и чуплива златисто-кестенява коса.Тялото му е добре подържано със добре развити мускули и теглото му е доста добро-70 кг.Лицето му е овално,със лек розов отенък и лунички по лицето.
Брадичката му е остра,ушите му са малко дълги и има гъсти черни вежди.Цветът на тялото му е кафеникаф със златист загар,който е в контраст със очите и косата.Устните му са пухкави,със розовиден цвят и има малко удължен нос.
Характер:Тихо и интелигенто момче, което обича да помага на хората ,без да иска нещо във замяна.Трудолюбив и много се старае при някоя домакинска работа или във училище,но това понякога му довежда проблеми заради неговото голямо желание да е перфектен във всичко.Старателен и амбициозен във нещата,към който се стреми и никога не се отказа,докато не ги постигне.Притежава голяма доза комуникативност и неговата общителност грабва доста хора.Естествен по природа и никога не играе роли,за да се хареса. Уважава мнението на другите и особенно на възрастните и се опитва да се учи от техните съвети.Като недостатъци могат да се посочат неговото притеснение,както и липсата на по-голяма увереност във себе си.
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър

Хърмаяни Грейнджър


Leo Брой мнения : 1
Години : 25
Сила : Хипнотизация, Електричество, Въздух

Ученици от 1ви курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученици от 1ви курс   Ученици от 1ви курс EmptyНед Мар 11, 2012 1:03 pm

Име: Хърмаяни Джийн Грейнджър
Години: 13
Зодия: Лъв
Характер: Умна. Не може да бъде излъгана лесно. Трудно се сприятелява. И е малко срамежлива...
История: Израства в щастливо семейство. Има 2 братя и 3 сестри, които много я обичат. Разбира за магическите си способности, едва когато е на 6 и родителите й решават да я запишат в Грифиндор, където да развие силите си...
Домашен любимец: два диви трола :)
Сила: Хипнотизация, Въздух

Ученици от 1ви курс 38596021103878564990421
Върнете се в началото Go down
скайлар бартън




Брой мнения : 2

Ученици от 1ви курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученици от 1ви курс   Ученици от 1ви курс EmptyЧет Дек 19, 2013 9:48 am

Име Скайлар Бартън
Години 16
Зодия овен
Характер умна,добра,самоуверена,не може да бъде излъгана лесно,психически силна,забавна и бунтарка
История майка ми и баща ми са се запознали в гимназията и са се оженили когато са завършили обучението си били са на почивка и когато са родили мен и брат ми Джеикъб са били в Лондон живяла съм там 3 години и сме се преместили в Манхатан от където е баща ми те са знаели за силите ми още преди да се родя и за това съм тук майка ми е от Русия с баща ми сме стрелци а те с мама  са супер герои
Домашно животно заек куче и ястреб
Сила огън, вода,летене,лед,светкавици,електричество
Върнете се в началото Go down
скайлар бартън




Брой мнения : 2

Ученици от 1ви курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученици от 1ви курс   Ученици от 1ви курс EmptyЧет Дек 19, 2013 9:49 am

Име Скайлар Бартън
Години 16
Зодия овен
Характер умна,добра,самоуверена,не може да бъде излъгана лесно,психически силна,забавна и бунтарка
История майка ми и баща ми са се запознали в гимназията и са се оженили когато са завършили обучението си били са на почивка и когато са родили мен и брат ми Джеикъб са били в Лондон живяла съм там 3 години и сме се преместили в Манхатан от където е баща ми те са знаели за силите ми още преди да се родя и за това съм тук майка ми е от Русия с баща ми сме стрелци а те с мама  са супер герои
Домашно животно заек куче и ястреб
Сила огън, вода,летене,лед,светкавици,електричество
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ученици от 1ви курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученици от 1ви курс   Ученици от 1ви курс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ученици от 1ви курс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ученици от 2ри курс
» Ученици от 3ти курс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за магьосници :: Начало :: Герои-
Идете на: